ÖĞRENCİNİN ADISOYADI OKUL BÖLÜM BURS TYT SIRALAMA AYT PUAN AYT SIRALAMA SAY
1 AHMET  (KAAN) YESEVİ MARMARA TIP İNG. 512,82 3.773
2 AYÇA BADEM MİMAR SİNAN İÇ MİMARLIK 405,86 60.254
3 AYLİN KARAMEHMET YEDİTEPE ÇEVİRİBİLİM İNG 100% 3.621 DİL 466,23
4 BERFİN (ZEYNEP) TARIM KOÇ ÜNV. PSİKOLOJİ 50%
5 BERFU (MELİKE) ŞENTÜRK ÖZYEĞİN HUKUK 25% 140.000
6 DAMLA GÜRSOY ACIBADEM HEMŞİRELİK 50% 262,69 292.257
7 DEFNE (EKİN) YILMAZ BİLGİ PSİKOLOJİ 25% 295.099 EA 286,24
8 DENİZ ŞENER MARMARA HUKUK 324,52 145.092
9 DİLARA DOĞANCI BURSA TEKNİK KİMYA MÜH 295,22 199.393
10 DOĞA ATAKANLI MEZUN 277,42 244.898
11 DOĞA ÇAĞLAR BİLİM ÜNV. TIP 464,82 21.750
12 DOĞA GÜNDOĞAR YILDIZ TEKNİK KONTROL VE OTOMASYON MÜH. 439,96 36.397
13 DOĞA GÜRLEYEN MEZUN
14 DOĞUKAN DEMİRKILIÇ SABANCI 368,18 92.215
15 EFE TOPAÇ İTÜ ENDÜSTRİ MÜH 488,68 8.671
16 EFTELYA YÜCEL BAHÇEŞEHİR ENDÜSTRİ MÜH 35% 296,49 196.568
17 EGE (MERT) ÖZER BİLKENT ENDÜSTRİ MÜH 50% 498,33 7.461
18 EGE TÜRE İST.ÜNV. İŞLETME 193.303 EA 311,76
19 EMRE AYDIN YURT DIŞI TIP-İTALYA
20 EMRE ŞARLAK İSTANBUL ÜNV İŞLETME 52.504 SÖZ 365,29
21 EREN ŞARLAK İSTANBUL ÜNV İKTİSAT 76.645 SÖZ 352,64
22 FIRAT HUBAP İST.TİCARET ÜNV HUKUK 107.343 EA 344,43
23 KADİR SEZGİN İTÜ PETROL GAZ İNG 407,12 59.289
24 KAĞAN BAĞDATLI GEBZE TEKNİK ÇEVRE MÜH. 180.000
25 KORAY TEMEL YEDİTEPE MAKİNE MÜH 50% 274,4 253.691
26 NAZ ÖZKAN ODTÜ GIDA MÜH. 452,21 28.939
27 SEDANUR MISIR
28 SERKAN YAK BİLKENT ENDÜSTRİ MÜH 50% 439,52 36.687
29 SEVGİ ÇOLAK ÖZYEĞİN EKONOMİ 50% 305,82 177.203
30 ZEYNEP ONGAN BİLKENT İLETİŞİM TASARIM 218.526 SÖZ 310,12
31 ZEYNEP ÖZCAN İST.TİCARET ÜNV HUKUK 50% 19.103 EA 408,24
32 UTKU (SUAT) İNAL SABANCI 100% 486 533,95 749
33 EMİR (ASIM) ÇUBUKÇUOĞLU İTÜ MOLEKÜLER BİO 455,57 26.976
34 EGE HÜNERLİ MEZUN 414,06 54.060
35 BERAT ARIKAN MEZUN 63.000
36 DENİZ ERYÜREK KOCAELİ ÜNV. 567.303 EA 245,5
37 DEMET KAMBUROĞLU İSTANBUL ÜNV İNG.DİLİ VE EDEBİYATI 4.952 DİL 389,94
38 ALİ (EMİR) KANBEROĞLU MEKATRONİK
39 MERT YAZICI BAHÇEŞEHİR YAZILIM 391,3 71.745
40 MELİKE GÜNGÖRÜR MEZUN 303,07 182.647
41 SELAY (SİBEL) URLU BEZM-İ ALEM TIP 75% 508,26 4.816
42 SELİN DABAKOĞLU MEZUN 330,47 136.224
43 ECE GEZER KOÇ ÜNV. KİMYA BİO 50% 23.000
44 SEREN ALKOÇ BAHÇEŞEHİR ENDÜSTRİ MÜH
45 ÖZGÜR DEMİRCİ MEZUN 326,7 141.726
46 İREM DURUSOY BİRUNİ TIP 25%
47 DENİZ BAYDAR KOÇ ÜNV. SANAT TARİHİ 50%
48 EGE CEM ALTUNSOY İTÜ ÇEVRE MÜH. 416,01 52.684
49 NİLSU (ZEYNEP) UYAR KOÇ ÜNV. İŞLETME İNG 260.333 EA 293,86
50 MELİS YÜREKLİ YURT DIŞI 285,04 223.944
51 BALA (NUR) DOĞANGÜN KOCAELİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ 465,7 21.252
53 BERCESTE TOZAL MEZUN 388,1 74.397
54 MİRAY ÇINAR BAHÇEŞEHİR PSİKOLOJİ 40% 585.146 SÖZ 239,64 695.479
56 AHMET ŞAYHANLIOĞLU BAHÇEŞEHİR LOJİSTİK YÖNETİMİ 40% 229,7 722.802
57 BELİZ GÜÇLÜ TÜRK ALMAN ULUSLARARASI 105.259 EA 345,466
58 BERK ÖZTÜRK İSTİNYE ÜNV. ECZACILIK 40% 401,73 63.346
59 DİLA (ELİF) TÜRKMENOĞLU MEZUN
60 EMRE (EGE) SERT
61 ÖMER FARUK EREN KADİR HAS BİLGİSAYAR MÜH 50% 362,06 98.400
62 ŞEYDA KARAHİSARLI YENİ YÜZYIL MOLEKÜLER BİO 75% 227,98 453.938
63 ZEYNEP BEYZA ÇAĞLAYAN YILDIZ TEKNİK İKTİSAT İNG 36.000
64 BUKET ŞENER YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ
65 ECE TURAK SABANCI 75%
66 ESMA SÜLEYMANOĞLU YEDİTEPE ECZACILIK
67 TUNAY GÜNAY ALTINBAŞ DİŞ HEKİMLİĞİ 50% 437,13 38.218
68 HİLAL AYDOS DÜZCE TIP
69 BEYZA HATİP KOCAELİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH 420,98 49.132
70 ERDEM GÜL 9 EYLÜL İZMİR ÇALIŞMA EKONOMİSİ 334.935 EA 278,41
71 HELİN ÇOKSEVER BAHÇEŞEHİR HUKUK 139.887 EA 330,25
72 SELİM UÇAR YEDİTEPE MAKİNE MÜH İNG. 50% 318,35 154.835
73 EFTELYA SANEM DİL MEDENİYET TIP 509,96 4.403
74 KUTAY MEHMET DİL BEYKENT BİLGİSAYAR MÜH 50%
75 ECEM YILDIZ ESKİŞEHİR 489.856 EA 254,81
76 ECEM KÖMÜRLÜ YILDIZ TEKNİK BİYOMÜHENDİSLİK
77 MELTEM ÖZÇELİK
78 MERVE KOÇYİĞİT ALTINBAŞ ECZACILIK
79 NECAT ARTUKOĞLU KADİR HAS ULUSLARARASI TİCARET 50%
80 BARAN (KADİR) SEZER
83 EBRAR KES BİRUNİ ÜNV FİZYOTERAPİ 50% 1.614.037 TYT 197,33
84 LARİSA KUMAŞ KOÇ ÜNV. ULUSLARARASI 291,06 204.280
85 ERDAL ÇİFTÇİ YEDİTEPE ECZACILIK 368,87 91.570
86 AYGÜL KARABAŞ
87 BARIŞ ERÇAKSES BİLGİ AŞÇILIK 100%
88 TALYA ELÇİOĞLU
89 ZEYNEP DÜKKANCIOĞLU MEZUN
90 ADİLCAN SUVAKÇI SABANCI 25% 101.673 EA 347,22
91 CEM ENGİNLER MEZUN 281.000
93 DAMLA AYŞE ÇETİN MEZUN
94 EMİR HEKİMOĞLU MEZUN
95 EMRE YİĞİT ANKARA 316.156 SÖZ 291,45
96 MELTEM AYNACI
97 OBEN YURT DIŞI
98 SEVAG BALCI KÜLTÜR ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 50% 225,23 463.532
2017-2018 OKUL BÖLÜM BURS Y-TYT SIRALAMA Y-SAYISAL SIRALAMA Y-EA SIRALAMA Y-SÖZ SIRALAMA
1 ARDA (UMUT) GÖKDAĞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ 11.571 0 2.874
2 ARDA CAN TAÇALAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TELEVİZYON 716.072 0 436.555
3 ATA MURAT KALKAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT 74.184 0 0 812
4 AYŞE NUHOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA
5 AYŞENUR İMDAT BEZMİALEM TIP 18.550 7.105
6 BAŞAK (SİNEM) KAPUSUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK 12.066 4.639
7 BEGÜM BOZKURT BEZMİALEM TIP 43.269 10.296
8 BELİZ TEPRET KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 50 87.768 106.454
9 BENAL SİYAHHAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ 84.064 32.040
10 BERKANT GÜRLEYEN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ 382.282 283.031
11 BERKE (EMİR) ZORŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ 42.652 18.508
12 BEYZA YÜKSEL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 50.055 78.394
13 DENİZ (DEVRİM) KAYA AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ 26.946 42.267
14 DENİZ ÖZEN MİMARSİNAN ENDÜSTRİ TASARIM 71.798 68.928
15 DİDEM BAĞCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 17.290 6.858
16 DİLEK DALBAY BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 63.007 93.968
17 DOĞA KARAYİĞİT KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 100.000
18 DOĞA ÖZER KOÇ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE 100 50.596 0 5.213
19 EFE AKBAŞ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 75 70.462 56.116
20 ELİF (SENA) TUNCER MEDİPOL DİŞ HEKİMLİĞİ 33.129 28.462
21 ELİF ESENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 185.869 154.681
22 EMİR KULAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 154.919 86.194
23 EMİRHAN GÖL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 50 152.611 100.093
24 HALE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP 12.701 5.616
25 IRMAK ERSOY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ 318.071 267.291
26 İDİL EKER GÜZEL SANATLAR
27 İDİL EMİR MEZUN
28 KEREM KARATAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 165.173 0 74.197 14.849
29 LEVENT ALP TÜRK ALMAN HUKUK 45.348 0 13.771
31 MERT SÖYLEMEZ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
32 MERVE (BÜŞRA) KOŞAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİMİ 31.094 0 1.683
33 MERVE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP 12.601 6.410
34 OĞUZHAN UÇAR İSTANBUL RUMELİ ÜNV. UÇAK TEKNOLOJİSİ 100% 461.689 331.971
35 ÖYKÜM SAKIZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR 39.560 50.455
36 ÖZLEM BAĞCI ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ 68.183 32.875
37 PELİN ILICAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 492.133 0 227.976
38 SENA (NEBİLE) BAŞAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET 4.661 0 53
39 SERHAT (AHMET)STRAZİMİRİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİMİ 38.944 0 7.527
40 SUDE KORKMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA 282.957 190.698
41 TUĞBERK KARADUMAN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK 97.815 53.606
42 VOLKAN BİNİCİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ 310.259 0 290.907
43 YAĞMUR KAYKAÇ MEF ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR
44 YANKI KASAROĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 81.237 66.481
45 ZEYNEP AYAROĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 190.201 182.483
46 ZEYNEP SİPAHİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
47 BEYZA HATİP MEZUN 83.496 89.972
48 ECE ÇOLAK MEZUN
49 ECE TURAK MEZUN 65.372 110.411
50 KORAY KAFTANOĞLU MEZUN
51 MİLAYCAN (ECEM) YALMAN MEZUN
52 TUNAY GÜNAY MEZUN 79.539 86.974
53 ORÇUN ÇOR MEZUN
54 ESMA SÜLEYMANOĞLU MEZUN 96.360 103.277
55 BUKET (ZEYNEP) ŞENER MEZUN 197.238 69.681
56 HİLAL AYDOS MEZUN 4.407 21.583
57
 
2016-2017 OKUL BURS BÖLÜM
1 ZEYNEP ÇARDAK BEZMİALEM ÜNV. 25% TIP
2 ATAKAN AYŞEŞEK BEZMİALEM ÜNV. 25% DİŞ HEKİMLİĞİ
3 GİZEM KADEM KEMERBURGAZ ÜNV. 50% DİŞ HEKİMLİĞİ
4 BURÇİN ŞATANA BİRUNİ ÜNV. 25% DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
5 YAREN DOĞAN İSTANBUL ÜNV. HUKUK
6 CEREN BEYAZDAĞ BOĞAZİÇİ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞ.
7 BERFİN GÜLBAHÇE BOĞAZİÇİ ÜNV. SOSYOLOJİ
8 SİMAY DEMİREL BOĞAZİÇİ ÜNV. KİMYA
9 NURDAN BOĞAZİÇİ ÜNV. DİL BİLİM
10 BURAK MARMARA ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
11 ZEYNEP AYAROĞLU MARMARA ÜNV. İKTİSAT
12 ECEM KÖMÜRLÜ MARMARA ÜNV. BİYOLOJİ MÜH.
13 ELÇİN KOÇ MARMARA ÜNV. ÇEVRE MÜH.
14 ECE MISIRLI İTÜ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
15 KEREM İTÜ ÇEVRE MÜH-İNG
16 ARİ SİVASLIOĞLU İTÜ MALZEME VE METALURJİ MÜH -İNG
17 ULAŞ İTÜ ELEKTRONİK MÜH.
18 DOĞUKAN GÜL ÖZYEĞİN ÜNV. 50% İNŞAAT MÜH.
19 ONUR BUĞDAY ÖZYEĞİN ÜNV. 50% İNŞAAT MÜH.
20 ZÜLAL METİN BAHÇEŞEHİR ÜNV MİMARLIK
21 NAREN YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNV 100% END.ÜRÜNL.TASARIM
22 UMUT KARA BAHÇEŞEHİR ÜNV 100% END.ÜRÜNL.TASARIM
23 NAREG KAÇİKOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNV 50% MEKATRONİK MÜH.
24 MERT ERDEM BAHÇEŞEHİR ÜNV 30% İŞLETME MÜH.
25 VİKEN KAYA BAHÇEŞEHİR ÜNV 40% MOLEKÜLER BİOLOJİ VE GENETİK
26 DENİZ GÜR SABANCI ÜNV. 25%
27 ADA AYDEMİR SABANCI ÜNV. 25% SANAT VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
28 DEREN YELMEN SABANCI ÜNV. 25%
29 DİLARA BOLAT SABANCI ÜNV. 25%
30 İSEN ÖNGÜT KOÇ ÜNV İŞLETME
31 TAHA GÜLERYÜZ AYVANSARAY ÜNV İÇ MİMARLIK
32 ÖMER DİLEK KÜLTÜR ÜNV 50% END.ÜRÜNL.TASARIM
33 NAZLİ SEYHUN MEF ÜNV ENDÜSTRİ MÜH.
34 ZEYNEP YILMAZ MEF ÜNV BİLGİSAYAR MÜH.
35 MERT ÖZER YEDİTEPE ÜNV 25% MAKİNE MÜH
36 ELİFNAZ ESENTON YEDİTEPE ÜNV BİLGİSAYAR
37 BUSE ERÇİK ACIBADEM ÜNV BİYOMEDİKAL – TIP MÜH.
38 ECEM BARUTÇULART ACIBADEM ÜNV 50% BİYOMEDİKAL – TIP MÜH.
39 YİĞİT KOCA BİLGİ ÜNV MAKİNE MÜH
40 AYKUT ÖZEN BİLGİ ÜNV EKONOMİ
41 SENA KALYONCU BİLGİ ÜNV 50% END.ÜRÜNL.TASARIM
42 BERFİN ÖLMEZ BİLGİ ÜNV 50% SİNEMA TV
43 İREM ÇOLAK TÜRK ALMAN ÜNV HUKUK
44 ONUR FİDAN TRAKYA ÜNV MAKİNE MÜH
45 NİL MISIRLI TEKİRDAĞ ÜNV. SOSYOLOJİ
46 TUĞÇE YÜRÜR İSTİNYE ÜNV PSİKOLOJİ
47 SEDA ONGAN BİLKENT ÜNV 50% İŞLETME
48 MERT AKÇINAR İNGİLTERE
49 İDİL DEMİR MEZUN
50 BEGÜM BOZKURT MEZUN
51 ASENA KAVUK MEZUN
52 MERT DUMAN MEZUN
53 ALEYNA KARALAR MEZUN
54 İZEL DEDE MEZUN
55 HALENUR TOPRAK MEZUN
Son haberleri bilmek ister misiniz?

Abone Ol