AHMET  (KAAN) YESEVİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALİ BAYKAL (Türkiye 187.) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALP TOPRAK İSTANBUL SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ TIP (%50 BURSLU)
ALP YAKUT ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞENUR İMDAT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
AYŞENUR İMDAT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BARIŞ CENGİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
BEGÜM BOZKURT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BEGÜM BOZKURT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BERKAY KAYA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
CEM YAKUT MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ÇİSEM ŞİMŞEK BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
DOĞA ÇAĞLAR BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
ECE ARBABİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ECE ŞENGÜLTÜRK BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
EFTELYA SANEM DİL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ELİF ÖZALP KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50)
EMRE ALKAN SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TIP
EMRE YILDIRIM BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
ERGUN AYDIN BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
EYLÜL ŞARKGÜNEŞİ DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP (%50 BURSLU)
FATİH TUNCER TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HALE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HİLAL AYDOS DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
İREM DURUSOY BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%’%)
KAAN YILMAZ AYDIN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
KRISTHIN J.HANNAVİ BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
MELİSA ESMERAY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
MERT ARBABİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MERVE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
OLGUN BURAK KEMERBURGAZ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
OLGUN ŞİMŞEK KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50)
SELAY (SİBEL) URLU BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
SİNEM GÜLER BEZM-İ ALEM TIP (%50 BURSLU)
TUĞBA ŞENTÜRK BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
VEYSİ YILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP ÇARDAK BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BATUHAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
BEGÜM MUTLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
Deniz Saffet Seven BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ELÇİN ŞENDUR (Türkiye 802.) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER OSMAN OĞULTÜRK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEDEF BARUTÇU (Türkiye  960.) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SİMAY DEMİREL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SUDE ÇETİNKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BATI DİLLERİ
ATAKAN AYŞEŞEK BEZM-İ ALEM DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
BALA (NUR) DOĞANGÜN KOCAELİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
BERKE (EMİR) ZORŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BEYZA BİNBOĞA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
BUKET ŞENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
DENİZ (DEVRİM) KAYA AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
ELİF (SENA) TUNCER MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
GİZEM KADEM KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
GÖRKEM MÜMTAZ KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
SENA ÖĞRETMEN BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
SERRA ÖZDONAK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
TAHA AKTAŞ BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
TUNAY GÜNAY ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
BERCESTE ÜNAL BEZM-İ ALEM ECZACILIK TAM BURSLU
BERK ÖZTÜRK İSTİNYE ÜNV. ECZACILIK (%50)
CAN SELÇUK HÜNERLİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
EGE HÜNERLİ BİRUMİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
ERDAL ÇİFTÇİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
ESMA SÜLEYMANOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
MERVE KOÇYİĞİT ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
GAMZE ARIK ODTÜ BİYOLOJİ
NAZ ÖZKAN ODTÜ GIDA MÜH.
ÖZLEM BAĞCI ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
TUNA ÖZORAK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARİ SİVASLIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
BARAN İNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK (SİNEM) KAPUSUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
BAŞAK BARUTÇU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK BARUTÇU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK CEBE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BAŞAK CEBE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BERKE BOYHOCA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
CEM TOLGA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DERİN HOŞTAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
DUYGU KELEBEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ECE KAMİLOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ECE MISIRLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
EFE TOPAÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
EGE CEM ALTUNSOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜH.
EMİR (ASIM) ÇUBUKÇUOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİOYOLOJİ
ERAY SELİM MERTLER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EREN DURUAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
KADİR SEZGİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL MÜHENDİSLİĞİ İNG
KEREM DURU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
KEREM ÖNEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ İNG.
MEHMET SUAT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ÇAĞLAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZ AKDEVELİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
RÜYA KARAKOÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
SELİM DEMİRBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ULAŞ CAN ÖNDER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  MÜHENDİSLİĞİ
UTKU USTAMEHMETOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ AKDEVELİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
DİDEM BAĞCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ(%%)
ECE GEZER KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİYOLOJİ %50
EMRE HAYATİ BEKİROĞLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH (%100 BURS)
ÖYKÜM SAKIZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
UMAY BOZKURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
DENİZ GÜR SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
DİLARA BOLAT SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
DOĞUKAN DEMİRKILIÇ SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE HÜSEYİN PAMUK SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ERDEM ÇAŞKURLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
KEREM ÖZTÜRKMEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
MEHMET BARIŞ TEKDEMİR SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%100)
NİKAN LAHUT SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
UTKU (SUAT) İNAL  (Türkiye 723) SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%100)
ARLİN AK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
AYBİKE ŞENTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BARAN ÜNAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK ÇİLOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
BENAL SİYAHHAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA BESTE KOCABAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DERİN DAYANÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MĞHENDİSLİĞİ
DOĞA GÜNDOĞAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON MÜH.
ECEM KÖMÜRLÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
KAAN ALTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
LAÇİN KÖYLÜOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MİRAY TAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR ÖZGÖZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
RUMEYSA KAYHAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
SENCER ÖZTAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
SİMAY SAĞMAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BAYKAL (Türkiye 187.) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞE NUHOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
CAN SELÇUK HÜNERLİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
EDA BAYRAM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ILGIN DİKMEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
IRMAK ERSOY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
MELİSCAN TABANLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
SUDE KORKMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA
ALİ (EMİR) KANBEROĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKE (EMİR) ZORŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BURAK KARAGÖL MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA ARAS MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
DİLDAR ŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EFE ÜMİT KANDEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ELÇİN KOÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ İNG.
EMRE BAŞARAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYDA DENİZ ERTEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
TAHA  EMRE TEZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EGE (MERT) ÖZER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH (%100)
İNCİ IŞIK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (TAM BURSLU)
SERKAN YAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH (%50)
AYÇA BADEM MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
DENİZ ÖZEN MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ TASARIM
MELTEM AYNACI MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ÖMER FARUK DEMİRER MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
DOĞUKAN GÜL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMİRHAN GÖL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ONUR SAMİ BUĞDAY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50)
SANEM SAĞLAM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK
ARTUN AK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50)
BENGİSU SARIOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
BERKE ELEKAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ BURSLU
EFTELYA YÜCEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
GABRİEL KOÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
MELİKE KAPUSUZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
MERT ERDEM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİOLOJİ VE GENETİK
MERT YAZICI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
NAREG KAÇİKOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜH.
NAREN YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (TAM BURS)
NİLSU KOÇOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜH (%50)
ONUR BUĞDAY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
SEMİN BAŞESEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYATETİK
SEREN ALKOÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
UMUT KARA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜH.
YANKI KASAROĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZÜLAL METİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK(%50)
AYKUT ÖZEN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ END.ÜRÜNL.TASARIM (%50)
DAMLA KIRCI BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL  TASARIM BURSLU
DİLEK DALBAY BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF  SEZGİN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50)
ENNUR DEMİRAĞ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİS.MÜHENDİSLİĞİ
KEREM TOPAL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
MUSTAFA KARA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
SENA KALYONCU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (TAM BURS)
YİĞİT KOCA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(%50)
ÖMER FARUK EREN KADİR HAS BİLGİSAYAR (%50)
BELİZ TEPRET KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
EFE AKBAŞ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GÜLTEKİN DİKMEN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
SERRA FAZLIOĞLU KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
Berke Yılmaz KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MAT BİLGİSAYAR
BEYZA YÜKSEL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
DOĞA KARAYİĞİT KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
MERT SÖYLEMEZ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
ÖMER DİLEK KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(%50)
ÖZGE ÖZGÜÇ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK(%50)
SEVAG BALCI KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%50)
TAHA GÜLERYÜZ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ END.ÜRÜNL.TASARIM (%50)
EMİİN BERKAY TAŞAAĞIR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİR KULAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ONUR FİDAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
VEYSİ YILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HALE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MERVE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NİSA SÜLEYMANOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
SERRA ÖZDONAK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
BERKAY KAYA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
BUKET ŞENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BURAK SEZEGEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ECE ARBABİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
ELİF ESENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ELİF HÜSAM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENSLİĞİ (%100)
ELİF NAZ ESENTON YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ERDAL ÇİFTÇİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
ESMA SÜLEYMANOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
İDİL ANNAÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50)
KAĞAN TEKKAYA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ TASARIMI (%50)
KORAY TEMEL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
MELİS BABAÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENSLİĞİ (%100)
MELİSA ESMERAY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
MERT ÖZER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
SELİM UÇAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
SİMGE ALİŞAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
YILDIRAY BAYRAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
ZEYNEP TURNA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİ GÜVENLİĞİTEKNOLOJİLERİ
ŞEYDA KARAHİSARLI YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ (%75)
NAZLI SEYHUN MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR KAYKAÇ MEF ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR (%50)
ZEYNEP YILMAZ MEF ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(%50)
KAĞAN BAĞDATLI GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜH.
TUĞBERK KARADUMAN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK
BEYZA HATİP KOCAELİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH
AHMET  (KAAN) YESEVİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALİ BAYKAL (Türkiye 187.) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALP YAKUT ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞENUR İMDAT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
AYŞENUR İMDAT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BEGÜM BOZKURT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BEGÜM BOZKURT BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
CEM YAKUT MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
Çisem Şimşek BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
DOĞA ÇAĞLAR BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
ECE ARBABİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ECE ŞENGÜLTÜRK BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
EFTELYA SANEM DİL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ELİF ÖZALP KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50)
FATİH TUNCER TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HALE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HİLAL AYDOS DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
İREM DURUSOY BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%’%)
KRISTHIN J.HANNAVİ BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
MERT ARBABİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MERVE ÖZTOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
OLGUN BURAK KEMERBURGAZ TIP FAKÜLTESİ
OLGUN ŞİMŞEK KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(%50)
SELAY (SİBEL) URLU BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
SİNEM GÜLER BEZM-İ ALEM TIP (%50 BURSLU)
TUĞBA ŞENTÜRK BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
VEYSİ YILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP ÇARDAK BEZM-İ ALEM TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
BALA (NUR) DOĞANGÜN KOCAELİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
BERKE (EMİR) ZORŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BUKET ŞENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
DENİZ (DEVRİM) KAYA AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
ELİF (SENA) TUNCER MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
TUNAY GÜNAY ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
ATAKAN AYŞEŞEK BEZM-İ ALEM DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
GİZEM KADEM KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
GÖRKEM MÜMTAZ KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
SERRA ÖZDONAK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 BURSLU)
SEDEF BARUTÇU (Türkiye  960.) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SİMAY DEMİREL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
ELÇİN ŞENDUR (Türkiye 802.) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
Deniz Saffet Seven BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BARAN İNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE CEM ALTUNSOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜH.
KEREM ÖNEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ İNG.
OĞUZ AKDEVELİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ CAN ÖNDER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK (SİNEM) KAPUSUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
EFE TOPAÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
CEM TOLGA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE KAMİLOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
UTKU USTAMEHMETOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ EREN İSMAİLOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK BARUTÇU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK BARUTÇU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ÇAĞLAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KEREM DURU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET SUAT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ERAY SELİM MERTLER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ARİ SİVASLIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
YAVUZ AKDEVELİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
BAŞAK CEBE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BAŞAK CEBE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
DUYGU KELEBEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
EMİR (ASIM) ÇUBUKÇUOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİO
KADİR SEZGİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL MÜHENDİSLİĞİ İNG
BERKE BOYHOCA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ECE MISIRLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
EREN DURUAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
SELİM DEMİRBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ÖYKÜM SAKIZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
UMAY BOZKURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
DİDEM BAĞCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ(%%)
ECE GEZER KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİYOLOJİ %50
GAMZE ARIK ODTÜ BİYOLOJİ
NAZ ÖZKAN ODTÜ GIDA MÜH.
ÖZLEM BAĞCI ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
UTKU (SUAT) İNAL  (Türkiye 723) SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%100)
DOĞUKAN DEMİRKILIÇ SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE HÜSEYİN PAMUK SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
NİKAN LAHUT SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
DENİZ GÜR SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
DİLARA BOLAT SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
ERDEM ÇAŞKURLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
KEREM ÖZTÜRKMEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (%50)
ECEM KÖMÜRLÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
KAAN ALTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR ÖZGÖZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARLİN AK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MİRAY TAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
AYBİKE ŞENTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BARAN ÜNAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
LAÇİN KÖYLÜOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DOĞA GÜNDOĞAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON MÜH.
BENAL SİYAHHAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
RUMEYSA KAYHAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
SENCER ÖZTAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ İNG
EGE (MERT) ÖZER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH (%100)
SERKAN YAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH (%50)
İNCİ IŞIK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (TAM BURSLU)
DOĞUKAN GÜL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ONUR SAMİ BUĞDAY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50)
EMİRHAN GÖL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ALİ (EMİR) KANBEROĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK KARAGÖL MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DİLDAR ŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAHA  EMRE TEZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELÇİN KOÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ İNG.
EFE ÜMİT KANDEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ÖZEN MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ TASARIM
AYÇA BADEM MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
MELTEM AYNACI MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
MERVE KOÇYİĞİT ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
BERK ÖZTÜRK İSTİNYE ÜNV. ECZACILIK (%50)
ERDAL ÇİFTÇİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
ESMA SÜLEYMANOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50)
YAĞMUR KAYKAÇ MEF ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR (%50)
ÖMER FARUK EREN KADİR HAS BİLGİSAYAR (%50)
BEYZA HATİP KOCAELİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH
YANKI KASAROĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EFE AKBAŞ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİR KULAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ELİF NAZ ESENTON YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ZEYNEP YILMAZ MEF ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(%50)
IRMAK ERSOY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
MELİSCAN TABANLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
KAĞAN BAĞDATLI GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜH.
TUĞBERK KARADUMAN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK
AYKUT ÖZEN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ END.ÜRÜNL.TASARIM (%50)
TAHA GÜLERYÜZ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ END.ÜRÜNL.TASARIM (%50)
EFTELYA YÜCEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
SEREN ALKOÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
DİLEK DALBAY BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NAZLI SEYHUN MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİKE KAPUSUZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
MUSTAFA KARA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ÖMER DİLEK KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(%50)
KAĞAN TEKKAYA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ TASARIMI (%50)
NAREN YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (TAM BURS)
SENA KALYONCU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (TAM BURS)
ELİF HÜSAM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENSLİĞİ (%100)
SEVAG BALCI KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%50)
DAMLA GÜRSOY ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK (%50)
SUDE KORKMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA
DİLARA DOĞANCI BURSA TEKNİK KİMYA MÜH
AYŞE NUHOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ESENER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (%50)
Burçin Şatana BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ KONUŞMA TERAPİSİ(%50)
KORAY TEMEL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
SELİM UÇAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ONUR FİDAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖZER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
YİĞİT KOCA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(%50)
Berke Yılmaz KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MAT BİLGİSAYAR
UMUT KARA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜH.
ARTUN AK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ONUR BUĞDAY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
BELİZ TEPRET KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
BEYZA YÜKSEL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
DOĞA KARAYİĞİT KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
MERT SÖYLEMEZ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
BENGİSU SARIOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50)
ZÜLAL METİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK(%50)
ÖZGE ÖZGÜÇ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK(%50)
MERT ERDEM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİOLOJİ VE GENETİK
ŞEYDA KARAHİSARLI YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ (%75)
NİSA SÜLEYMANOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
MERT YAZICI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
Buse Ercik ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ (%50)
Ecem Barutçular ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP MÜHENDİSLİĞİ (%50)
NAREG KAÇİKOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜH.
BURAK SEZEGEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50)
ELİF  SEZGİN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50)
İDİL ANNAÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50)
Son haberleri bilmek ister misiniz?

Abone Ol